Biuro i logistyka:

 

tel.: +48 58 721-53-30

tel. :+48 58 506-55-77

fax.:+48 58 739-69-52

 

biuro@farbyprzemyslowe.com.pl

 

 Małgorzata Cirocka

tel. kom.: +48 502-583-214

gosia@farbyprzemyslowe.com.pl

 

 

 

Kierownik biura i logistyki:

 

Karolina Łończyńska

tel. kom: +48 500 402 183

karolina@farbyprzemyslowe.com.pl

 

 

Dział farb przemysłowych

 

Doradca Techniczno-Handlowy

Inspektor IMO SOLAS Nr 124

 

Kamil Marcinkowski

tel. kom.: +48 515-342-034

kamil@farbyprzemyslowe.com.pl

 

 

Doradcy Techniczno-Handlowi:

 

Maciej Echaust

tel. kom.: +48 500-399-839

maciej@farbyprzemyslowe.com.pl

 

Marek Skrzypczak

tel. kom.: +48 502-583-220

marek@farbyprzemyslowe.com.pl

 

 Dawid Sobczuk

tel. kom.: +48 604-843-459

dawid@farbyprzemyslowe.com.pl

 

Dyrektor Handlowy:

 

Bartosz Cachel

tel. kom.: 516-198-877

bartek@farbyprzemyslowe.com.pl

 

 

Dział FARB DEKORACYJNYCH I PROSZKOWYCH

 

Hubert Pietkiewicz

tel. kom.: +48 723 860 722

hubert@farbyprzemyslowe.com.pl

 

CENTRUM FARB PRZEMYSŁOWYCH

80-297 Miszewko

ul. Gdyńska 88

www.farbyprzemyslowe.com.pl

NIP: 583-261-19-69

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00,

ponadto jesteśmy dostępni pod wskazanymi telefonami komórkowymi.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Właściciel:

Jacek Klawikowski

jacek@farbyprzemyslowe.com.pl