Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów i specjalistycznych usług. Dostarczamy farby przemysłowe, farby proszkowe, farby dekoracyjne, emalie i lakiery do drewna. Mieszamy farby i lakiery do drewna – posiadamy profesjonalną mieszalnię farb zarówno przemysłowych jak i dekoracyjnych. Prowadzimy fachowe doradztwo techniczno-handlowe oraz przeprowadzamy szkolenia. Projektujemy systemy malarskie – dobieramy optymalny system do potrzeb Klienta.

W obszarze grupy farb przemysłowych oferujemy farby specjalistyczne przeznaczone dla przemysłu morskiego i lądowego, co zobowiązuje nas do stałego doskonalenia naszych działań. Oferowane produkty są wykorzystywane w ochronie wszelkich konstrukcji stalowych a także renowacji już istniejących powłok antykorozyjnych. Projektujemy systemy malarskie w oparciu o normę PN EN ISO 12944, Norsok M-501, klasy korozyjności środowiska oraz wg indywidualnych zaleceń i potrzeb klienta. Doradzamy w zakresie przygotowania podłoża, grubości powłok i sposobu aplikacji a także dobieramy sprzęt malarski w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, typu farb oraz malowanej konstrukcji.

Nasze systemy oparte są o następujące rodzaje farb:

  • Etylokrzemianowe (grunty czasowej ochrony)
  • Alkidowe
  • Akrylowe
  • Winylo-akrylowe
  • Krzemianowo-cynkowe
  • Epoksydowe/ Epoksydowe z wysoką zawartością cynku
  • Poliuretanowe
  • Polisiloksanowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty marki:  Helios, International, PPG Sigma, Carboline, Oliva, Ameron, Teknos,  Chugoku, Rafil, Jotun Tikkurila, Sika, Basf, Novatic.  W obszarze grupy farb proszkowych oferujemy szeroką gamę farb proszkowych, produkowanych przez firmę Rapid Coat . Oferujemy farby proszkowe według kolorystyki RAL, istnieje ponadto możliwość produkcji według kolorystyki NCS lub według wzorca dostarczającego przez klienta. Oferujemy farby o różnych poziomach połysku i matu, z efektami specjalnymi, jak drobne i grube struktury, kolory antyczne oraz farby metaliczne w wersjach bondowanych i dry blend. W obszarze grupy farb dekoracyjnych oferujemy bogaty program produkcyjny firmy Crown która należy do grupy Hempel.

Jeżeli nie dostaniesz u nas jakiejś farby,

to znaczy, że jej jeszcze nikt nie wyprodukował!